İNGİLİZCE ÖĞRENME KILAVUZU

İngilizce öğrenmeye yeni başlayanlar için ücretsiz çalışma teknikleri kursu

Kurs Eğitmeni: Seçkin ESEN

İngilizce öğretmeni ve kitap yazarı Seçkin Esen, Hacettepe Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümü 2010 yılı mezunudur ve aynı üniversitede doktora yapmaktadır. 

Dil öğretimi alanında tanınmış bir kişi olmasının yanı sıra bir çok eseri bulunmaktadır. Yazdığı kitaplar:

Temel İngilizce Dil Bilgisi

Develop Your Grammar

Advance Your Grammar

Advance Your Vocabulary

Advance Your Listening

Follow Up 9 Practice Book

Follow Up 10 Practice Book

Aşağıdaki butona tıklayarak kursa kayıt olabilirsiniz.

Zerrin K.

Seçkin hocanın ingilizce kurslarından çok memnunum ve paralel takip için kitaplarını da temin ettim. Bu özenle hazırlanmış yol gösterici kılavuz içindeki egzersizleri de çok faydalı buldum. Sistemli çalışma nasıl olur gösteriyor, kesinlikle tavsiye ederim.

Oktay Horasan

Nasıl başlamalıyım? Nasıl çalışmalıyım? sorularının cevabını en aydınlatıcı, en sade ve yol gösterici biçimde sunduğunuz için çok teşekkür ediyorum. İyi çalışmalar diliyorum. Saygılarımla.

Onur Güler

Seçkin beye tekrar teşekkürler. Öğrenme yönteminin matematiğini çıkarmış adeta. Öğrenme süreçlerinin, ve aşamalarının nasıl oması gerektiği ile ilgili yol haritası oluşturmuş.

Emrullah Işık

Gayet motivasyon artırıcı bir kurs oldu benim için. Çalışma ve dil öğrenme yöntemimi revize ettim. Bundan sonra daha kalıcı olacağını düşünüyorum. Herkese tavsiye ederim.

Alp Eren Özdemir

Hocam diğer İngilizce kurslarınıza da sahibim ve sayenizde İngilizceye ilk defa düzenli olarak giriş yapıp ilerlemeye başladım. Bu kurs da güzel olmuş.

Emre Yılmaz

Harika ötesi. Mükemmel bir anlatım. Diğer eğitimleri de mutlaka alacağım. Teşekkürler Hocam.